הסיפור שלי

אני לימי, ולימיסו הוא הסטודיו שלי ובו אני תופרת תמונות בד בעבודת יד.
אני מתגוררת בעמק החולה שבצפון הארץ עם בן זוגי ושני ילדינו האהובים.
עולם מלאכת היד תמיד היה קרוב לליבי. מאז ומעולם אני יוצרת, אני בוגרת החוג לאומנות רב תחומית וחינוך בסמינר הקיבוצים ומטפלת באומנות בהכשרתי. עולם היצירה והביטוי דרך חומרים שונים הם חלק ממהותי.

לימיסו נולד מתוך ההשראה הגדולה שלי לתמונות בד רקומות שהיו תלויות בבית העץ של סבא וסבתא. כולן היו פרי יצירתן של הנשים במשפחתי. מה שהיה מיוחד בהן, שכל אחת סיפרה סיפור שלם דרך חוטים ובדים שהיו מחוברים יחד לכדי תמונה מרגשת.
ישנה תמונת בד אחת שהייתה תלויה מעל מיטתי ומאז היא עוברת איתי במרוצת השנים בין הבתים שעברתי. אני גדלה והיא נשארת- כמו שהיא ספוגה בזיכרונות, נאיביות ילדית וגעגועים, השנים שעברו ניכרות עליה אך היא עודנה, קסומה, רכה עדינה ומתוקה.

ההשראה לתמונות בד שאני יוצרת ומעצבת היום נובעת בעיקר מהנופים הקסומים של ההרים והעמק, הנחלים והאגמים מסביבי והקרבה אל הטבע והחי, האמהות והנשיות שמקיפה אותי והחיבור של כל אלו יחד אל הבית הילדות והנוסטלגיה.
כשאני יוצרת את התמונות אני מחפשת את הסיפור הפשוט, את צירוף הבדים הנעים שמאפשר כניסה למחוזות הנפש המרגיעים. תמונת הבד יוצרת קשר ומבקשת מגע ובזכות האיכות הרכה של הטקסטיל והדימויים שבתוכה, הנוכחות שלה בחדר נוגעת בליבנו ומייצרת חיבורים פנימיים, סיפורים וכניסה לעולמות הדמיון .
התמונות יכולות להיות עבור כל אחד, גדול כקטן והמטרה שלהן זה לשמח ולהאיר מקום בבית
ולצבוע אותו בקסם שהתמונה פשוט מביאה איתה.

אני מלקטת ואוספת בדים שונים מחנויות בארץ ובחול, בחיפושים שלי חשוב לי להקפיד על האיכות של החומרים, הטקסטורות והצבעים. בנוסף אני ממחזרת בדים ועושה בהם שימוש חוזר לאחר כביסה מוקפדת. כל התמונות שקיימות באתר הן דגמים ייחודים שעיצבתי ויתפרו במיוחד בשבילכם בסטודיו מיד לאחר ההזמנה.
מזמינה אתכם להיכנס לתוך עולם תמונות הבד הנוסטלגיות ולבחור עבורכם או עבור אהובכם תמונה ואני אתפור לכם אותה באהבה

לימי

לצפייה במוצרים